Kurzy angličtiny s hlídáním dětí

Pokud máte zájem o výuku angličtiny, nabízíme vám hlídání dětí od 2 let.

Vy můžete procvičovat mozkové závity a o děti se postará personál školky. Starší děti mohou využít odpolední kroužky a zapojit se do činnosti spolu se školkovými dětmi.

Angličtina PRO DĚTI A DOSPĚLÉ

 

Angličtina a španělština, probíhá v kurzech a individuálních hodinách 1xtýdně 45 minut. V případě potřeby, u lekcí pro dospělé, máme zajištěno hlídání dětí v naší školce. 

 

Kurzy angličtiny pro děti

Kurzy angličtiny pro děti jsou rozděleny do několika skupin. Pro nejmenší děti je angličtina maximálně uzpůsobena dětskému způsobu vnímání i učebnímu tempu, a tak tato angličtina pro děti dlouhodobě přináší velmi dobré výsledky. Rodiče, kteří své děti zapisují do kurzu Angličtina pro děti, často zajímá délka kurzu. Může se dítě tak dlouhou dobu soustředit? Nebude pro něj Angličtina pro děti příliš namáhavá? Nebojte se, Angličtina pro děti dobře funguje již léta a přináší výborné výsledky. Angličtina pro děti je  pečlivě rozvržena a lektoři často střídají aktivity tak, aby se děti bavily a neztrácely pozornost. Angličtina pro děti má precizně zpracovanou metodiku výuky a děti se proto mohou těšit na ucelený blok aktivit v angličtině.

 

Výuka angličtiny pro děti a dospělé

Výuka angličtiny pro děti je vedena kvalitním lektorem. Důležité pro nás je, aby angličtina pro děti byla vedena zábavnou a hravou formou.

Gramatika, čtení a psaní je důležité, ale angličtina pro děti má jeden prioritní cíl - naučit vaše děti mluvit anglicky. Spontánně a bez stresu, že udělají gramatickou chybu. Angličtina pro ně nebude jen biflování gramatiky, ale opravdový a kvalitní základ pro komunikaci v cizím jazyce. Jsme si jistí, že přesně o tom by měla jakákoliv angličtina pro děti i pro dospělé být. Pro dospělé chceme při výuce angličtiny navodit příjemnou atmosféru, při které se nebudou stydět komunikovat. Všechny kurzy angličtiny pro děti a dospělé obsazujeme jen malou skupinou posluchačů. Výuka angličtiny pro dospělé je zajišťována zkušeným lektorem.

 

© 2011 - 2022 Všechna práva vyhrazena. Soukromá Česko-anglická školka a jesle Dobříš

Vytvořeno službou Webnode